Álláslehetőség a Főiskola Könyvtárában

 In Hírek

Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Könyvtára

munkatársat keres feldolgozó könyvtáros munkakör betöltésére,

Feladatok:

  • állománygyarapítás/apasztás
  • feldolgozás/feltárás
  • elektronikus katalógus karbantartása, javítása
  • könyvtári tájékoztatói és olvasószolgálati feladatok ellátása
  • irodalomkutatás
  • folyóiratok gondozása
  • szakmai feladatok ellátása a munkaköri leírás szerint

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidő,
  • 3 hónap próbaidő – határozott időre,

Elvárások:

  • segédkönyvtárosi végzettség
  • számítástechnikai ismeretek (MS Excel, MS Word, számítógépes kutatási-tájékoztatási ismeretek)
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • pontos, precíz munka
  • önálló munkavégzés
  • alkalmasság a csapatmunkára/együttműködésre

Előny:

  • felsőfokú könyvtárosi végzettség
  • középfokú C típusú nyelvvizsga angol nyelvből
  • HUNTÉKA könyvtári rendszer ismerete
  • feldolgozói munkakörben eltöltött szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Apor Vilmos Katolikus Főiskola 2600 Vác Konstantin tér 1-5.

Pályázat benyújtásának módja:

Motivációs levelet és önéletrajzot e-mailben: bartus.georgina@avkf.hu címre várunk.

További információk:

Jelentkezési határidő:

  1. március 31.

A jelentkezést és szakmai önéletrajzot kizárólag elektronikusan, a fenti e-mail címre kérjük elküldeni.

Recommended Posts
Széchenyi